Flag   Flag

informacje

Mostowe balustrady aluminiowe i stalowe


Jedną z najbardziej priorytetowych dziedzin naszej działalności jest produkcja balustrad mostowych stalowych i aluminiowych.

Owocem konsekwentnych działań Spółki, zmierzających do stworzenia kompletnego spektrum usług w wyspecjalizowanej dziedzinie naszej działalności, jaką są realizacje z zakresu obiektów mostowych, jest nadanie Spółce przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów  Aprobaty Technicznej Nr AT/2011-02-2748/1 w przedmiocie balustrad aluminiowych z przeznaczeniem dla obiektów mostowych.

W zależności od potrzeb oferujemy balustrady stalowe i aluminiowe o wysokości od 1100 do 1300mm z wykończeniem powierzchniowym anodowanym, bądź malowanym proszkowo, z zastosowaniem pełnej palety barw.

Stosujemy zabezpieczenie antykorozyjne zgodne z systemem jakości QUALICOAT (chromianowanie powierzchni przed malowaniem i wykonanie powłoki z farb proszkowych).

Z uwagi na fakt, iż oferowane przez nas balustrady są w pełni skręcane, istnieje możliwość łatwej wymiany poszczególnych elementów bez konieczności rozbiórki całej konstrukcji balustrady w razie jej zużycia eksploatacyjnego, bądź uszkodzeń spowodowanych wypadkiem, czy też aktami wandalizmu.

Nasze balustrady charakteryzuje ponadprzeciętna trwałość, jako że stosujemy wyłącznie łączniki o podwyższonej odporności, wykonane z aluminium, stali nierdzewnej bądź kwasoodpornej.

Na Państwa życzenie wyposażamy pochwyty balustrad w dodatkową linę stalową jako element zwiększający poziom energochłonności balustrady, zaś doskonałe uzupełnienie konstrukcji stanowić może ekran przeciwporażeniowy.

Warto podkreślić, że dzięki opracowaniu unikalnego systemu połączeń szczeblin oraz słupków, balustrada może być stosowana nawet przy znacznych nachyleniach terenu oraz schodach.

Dużym atutem wytwarzanej przez nas konstrukcji jest stosunkowo niewielki ciężar balustrady, co stwarza możliwość szybkiego i łatwego montażu konstrukcji bez konieczności angażowania znacznych zasobów kadrowo-sprzętowych.

Gwarantujemy:

 > Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji <