Flag   Flag

informacje

Panele akustyczne

Wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom proekologicznym, oferujemy kompleksowe wykonawstwo ekranów akustycznych typu „Zielona ściana”, przeznaczonych do ochrony środowiska i siedlisk ludzkich przed hałasem komunikacyjnym i przemysłowym.

Konstrukcję typowego panelu stanowią dwie ramy stalowe wykonane z kształtowników zimnogiętych i siatki stalowej zgrzewanej. Ramy te połączone są poprzez blachy stalowe gr. 3mm umieszczone pomiędzy ramami na dolnej i górnej powierzchni i mocowane za pomocą nitów. Całość konstrukcji panelu jest ocynkowana ogniowo.
Wypełnienie paneli stanowią układy warstwowe, stosowane w zależności od wymagań akustycznych wskazanych przez projekt budowlany, specyfikację techniczną, czy też inne wytyczne Zamawiającego.

 

 

 link do aprobaty

Spółka nasza posiada aktualną Aprobatę techniczną IBDiM na panel akustyczny typu "Zielona ściana", o numerze AT/2010-02-2602

 

 

 

 

Profil naszej działalności ściśle został związany z produkcją na rzecz produkcji paneli akustycznych. Jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem w realizacji tego typu inwestycji. Potencjał ludzki, techniczny oraz wdrożenie najnowszych technologii pozwala produkować ekrany nawet o dużym zaangażowaniu organizacyjnym i inżynieryjnym. Realizujemy przedsięwzięcia zarówno w charakterze głównego wykonawcy jak również jako podwykonawca inwestycyjny.

> Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji <